fbpx

Bebe Rexha sjell këngë me Ne-Yo (VIDEO)

Ylli i muzikës R&B ka lansuar këngën e re në bashkëpunim me këngëtaren Bebe Rexha dhe Stefflon Don.

Kënga mban emrin “Push Back”.

“Më pëlqen kur një grua di si të lëvizë. Më pëlqen kur një grua është e pavarur, ka zemër dhe mendje. Është rahat me trupin e saj. Dhe, kur të lëshohet muzika ajo është e gatshme për lëvizje. Ajo u tregon sa me vetëbesim dhe rahat është. “Push Back”, flet për këto gra”, ka thënë Ne-Yo, transmeton Koha.net.

Kënga, gjithashtu pritet të futet në albumin e radhës që quhet “Good Man”, dhe pritet të lansohet më 8 qershor 2018.

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button