fbpx

Aksidentohet kryetarja e Komunës së Haraçinës, Milikije Halimi

Mbrëmë në një udhëtim familjar kryetarja e Komunës së Haraçinës, Milikije Halimi, ka pësuar aksident në kryeqytetin e Kosovës Prishtinë.
“Nga aksidenti të lënduar kanë mbetur vajza e kryetares së Komunës së Haraçinës e cila gjendet jashtë rrezikut për jetë si dhe kryetarja e Komunës e cila pësoi lëndime të lehta trupore. Fotografi nga aksidenti i mbrëmshëm dhe makina gati se e shkatërruar”, thuhet në faqen e Facebookut të Halimit.

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button