fbpx

Moti sot në Maqedoni

Moti sot në Maqedoni do të jetë me të reshura bore dhe shumë ftohtë.

Gjatë ditëve në vazhdim do të ketë mot të ngjajshëm, me borë dhe me temperatura të ndryshueshme.

Temperaturat e ditës do të lëvizin nga -3 deri në 3 gradë Celsius.

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button