fbpx

Dita Botërore e Poezisë, në Tetovë do të mbahet manifestimi “shtigjet poetike”

Më 21 mars në orës 18:00 në Galerinë e Arteve Pamore në Tetovë do të shënohet 21 marsi – Dita Botërore e Poezisë, njofton Portalb.mk.

Me këtë rast, Klubi Letrar “Metafora” që vepron në kuadër të  Shoqatës për Kulturë dhe Art “Tradita”, do të organizojë edicionin e dytë të manifestimit letrar ndërkombëtar “Shtigje poetike”.

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button