fbpx

Mesazhi prekës i nënës së Diana Kastratit kur e pa billbordin me emrin e vajzës së saj

Në Prishtinë dje janë vendosur billborde me moton “Edhe sa thirrje të humbura”, pjesë e së cilave ishte edhe emri i Diana Kastratit. Ndërhyrja artistike ka ndodhur nga HAVEIT.

 E këtë veprim e ka komentuar edhe nëna e Dianës, Makfire Kastrati. Ajo në Facebook, ka treguar se ka kaluar pranë këtij posteri dhe nuk e kishte vërejtur emrin e së bijës, transmeton KultPlus.
 

Ndër të tjera ajo ka ndarë edhe disa momente që i kishte kaluar bashkë me Dianën. Në vitin 2011-të, Diana Kastrati u vra në pikë të ditës nga bashkëshorti i saj.

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button