fbpx

Policia braziliane konfiskoi 1.3 tonë kokainë, nuk ka të arrestuar

Policia braziliane njoftoi se ka konfiskuar 1.3 tonë kokainë të fshehur në kontejnerë në portin në Rio-de-Zhanejro.

Sipas policisë, kokaina është gjetur të martën, e fshehur në 28 çanta në dy kontejnerë. Tani për tani nuk ka të arrestuar.

Policia ngriti hetim që të konfirmohet prejardhja e drogës dhe se për kë ka qenë e dedikuar.

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button