fbpx

Kosovë, sulmohet me vezë Albin Kurti, në oborr të Kuvendit (VIDEO)

Deputeti i Vetëvendosjes, Albin Kurti, është sulmuar me vezë brenda rrethojave të Kuvendit, nga dy persona.

Ende nuk dihet se si kanë arritur këta sulmues ta çajnë rrethimin e policisë dhe të depërtojnë brenda oborrit të ndërtesës, transmeton Kallxo.com.

Pas sulmit, dy sulmuesit janë arrestuar nga Policia.

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button