fbpx

Zajmina bëhet nënë për herë të parë, vjen në jetë Khloe

Këngëtarja bukuroshe, Zajmina Vasjari është bërë nënë për herë të parë, ndërsa solli në jetë sot vogëlushen Khloe. Lajmi është bëri i ditur nga vetë ajo, pasi ka ndarë lumturinë e saj me ndjeksit në Instagram.

Zajmina ka postuar një foto të dorës së vogëlushes në takimin  e saj të parë me babai dhe partnerine e këngëtares prej shumë vitesh, biznesmenin Klodian Asllani. “Khloe 29.01.2018. Faleminderit nga zemra!”, shkruan Zajmina në përshkrimin e fotos, përcjll Bordo.al. 

E bukuroshen Khloe nuk e presin vetëm mami dhe babi i saj, por edhe dy motrat, Jennifer dhe Kristel, të cilat, siç theksoi këngëtarja në një intervistë po presin me padurim motrën e tyre të vogël.

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button