fbpx

Pas dy fitoreve, Renova barazon pa gola

Skuadra e Renovës ka vazhduar me fazën përgatitore, ndërsa në kuadër të përgatitjeve ka luajtur edhe ndeshjen e radhës kontrolluese. Kundërshtari i fundit i Renovës ishte ekipi serb Javor, me të cilët u ndanë me rezultatin 0:0.

Renova deri më tani ka luajtur edhe dy ndeshje tjera kontrolluese, ku ka shënuar fitore 1:0 ndaj Pobedës dhe 5:0 ndaj Vëllazërimit të Kërçovës. Ndeshjen e radhës Renova e luan me 31 janar kundër skuadrës serbe Maçva. /Portalb.mk/

Tags

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close