fbpx

Shkenca zbulon tiparet e djalit ideal, disa prej tyre do t’ju habisin (FOTO)

Njeriu ideal që ka një trup muskuloz, që është i mençur sa një plak, trim sa një luftëtar, ekziston vetëm në postimet e internetit.

Çdo grua ka kriteret e saj për të vlerësuar një djalë, po shkencëtarët po vazhdojnë të përpiqen që të gjejnë mashkullin ideal. Bright Side ka sjellë 8 tiparet që e bëjnë një njeri atraktiv sipas këndvështrimit shkencor, transmeton Revista Class.

Disa nga faktet janë të vërteta, disa prej tyre do t’ju habisin.

1.Vetulla të trasha dhe mjekra e gjatë


2.Mjekër jo shumë të ekzagjëruar


3.“Plagët“ në fytyrë


4.Një buzëqeshje shumë të bukur


5.Vite diferencë


6.Të dojë kafshët


7.Të luajë një instrument

8.Të ketë sens humori

                           Me pak fjalë shkenca na thotë që ky është djali ideal

                                        

Ju pëlqen?

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button