fbpx

Ëmbëlsirë me biskota, vanilje dhe çokollatë (VIDEO)

Përbërësit:

1 shllag krem prej vanilje

150 ml qumësht

1 shllag krem prej çokollate

Biskota

100 ml qumësht

100 gr çokollatë për gatim

2-3 e lëmë në frigorifer dhe është e gatshme për ngrënie.

Burimi: Lajmi.net.

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button