fbpx

MC Kresha e Lyrical Son sjellin projektin e ri (VIDEO)

Reperët MC Kresha e Lyrical Son, të njohur edhe si PINT kanë publikuar këngën e tyre të re.

“Duqa mi Duqa” është projekti i tyre më i ri, të cilin e sjellin me videoklip të punuar nga Pinkmoon, transmeton Koha.net.

Kjo këngë është pjesë e albumit të tyre të ardhshëm “United States of Albania”.

Muzikën e kanë bërë Strike Beatz dhe K-Masteri, kurse miksimi është bërë nga Pressplay, me incizim të Rob Rial në studion Pint.

 

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button