fbpx

Të paktën dy persona kanë humbur jetën në nëntë tornado që e goditën pjesën verilindore të SHBA-së

Të paktën nëntë tornado e kanë goditur shtetin amerikan të Ohajos, Pensilvanisë dhe Indianës. Tani për tani janë konfirmuar dy viktima, ndërsa gjashtë persona janë lënduar  më lehtë.

Palombarët në Pensilvani kanë gjetur dy trupa të burrave në një bodrum të përmbytur në Pensilvani.

Gjashtë persona janë lënduar lehtë në një restorant në qytetin Selina të Ohajos.

Tags

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close