fbpx

Angelina Jolie vërtet ka humbur disa kile, por në tapetin e kuq të lë pa fjalë (FOTO)

Shumë ngjarje të vështira në jetën e Angelina Jolie kanë ndikuar që ajo të mos jetë më e njëjta.

Një ndër gratë më të bukura në botë, pas divorcit me Brad Pitt duket qartazi që nuk po kalon një periudhë të mirë ne jetën e saj, përcjell Revista Class.

Gjithsesi si një grua e fortë që është, Angelina nuk dorëzohet. Pas fotove me fustan të zi ku shfaqej në formë jo të mirë, me disa kile me pak, Angelina na surprizon me disa foto të tjera ku shfaqet e mrekullueshme siç vetëm ajo është.

42-vjeçarja ka bërë daljen e saj të parë publike në tapetin e kuq në ceremoninë e Hollywood Film Awards mbrëmjen e së dielës.

Ajo dukej e mrekullueshme me një fustan mëndafshi gri deri në fund të këmbëve. E qeshur dhe rrëzillitëse, Angelina të lë pa fjalë si gjithmonë.

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button