fbpx

Humbi jetën në aksident trafiku ish kryetari i Këshillit për Radiodifuzion, Zoran Stefanovski

Zoran Stefanovski (1963), ish kryetar i Këshillit për Radiodifuzion, ka humbur jetën në aksident të rëndë komunikacioni që ka ndodhur sot në ora 1 pas mesnatës, njofton Portalb.mk.

Deri te aksidenti ka ardhur kur Stefanovski me automobilin e tij “Reno Megan” duke lëvizur në bulevardin Nikolla Karev ka dalë nga rruga dhe e ka goditur një billbord reklamash, pas së cilës menjëherë është dërguar në spitalin “Shën Naumi i Ohrit”, ku atje është konstatuar se ka ndërruar jetë.

Është kryer ekspertizë në vendin e ngjarjes.

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button