fbpx

Angelina Jolie tmerron fansat me pamjen e saj të fundit (FOTO)

Aktorja e famshme, Angelina Jolie, është komentuar shpesh kohët e fundit për trupin e saj gjithmonë e më të dobët. Pothuaj në çdo dalje të saj publike, komentet për gjendjen e saj shëndetësore kanë qenë të panumërta. Ajo po humbet peshë çdo ditë e më shumë dhe kjo është e dukshme, shkruan Class.

Në daljen e saj të fundit në publik, aktorja ka tmerruar fansat me këmbët e saj shumë të holla. E veshur me një fustan të shkurtër të zi, aktores i dallohen lehtësisht kockat – një pamje që, për fat të keq, është tregues i rënies drastike në peshë. 41-vjeçarja, nënë e 6 fëmijëve, nuk po e merr veten pas sëmundjes, por edhe divorci i bujshëm me aktorin e famshëm Brad Pitt, gjithashtu i ka shkaktuar Jolie një gjendje mjaft stresuese.

Ylli e kinematografisë amerikane, megjithatë, është munduar që herë të tjera, të mbulojë defektet dhe shenjat e rënies në peshë sa herë ka dalë në publik, por fustani i zi dhe i shkurtër i kësaj here e kishte të pamundur të mbulonte këtë gjendje të aktores, e cila ka tronditur jo pak fansat e saj.

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button