fbpx

Konfiskohen 106 gramë kokainë në fshatin Babush

Dy persona janë arrestuar në fshatin Babush të Ferizajt, pasi që të njëjtit janë kapur në flagrancë gjatë shitblerjes së substancave narkotike.

Lidhur me rastin janë konfiskuar 106 gramë substancë e dyshuar narkotike e llojit kokainë, dy vetura, pesë telefona dhe 200 euro.

Me urdhër të prokurorit dy të dyshuarit dërgohen në mbajtje.

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button