fbpx

Taravari: Prej tani në Gostivar do të jetohet në liri

Anëtarë të Aleancës për Shqiptarët , Lëvizja Besa, simpatizantët dhe përkrahes të dy partive, festojnë në rrugët në Gostivar. Kandidati për kryetar komune Arben Taravari në fjalimin e tij tha se Gostivari përfundimisht është i lirë.

“Që sot të gjithë qytetarët dhe të gjitha entitetet do të jetojnë të lirë. Vazhdojmë më tej, në zgjedhjet e ardhshme parlamentare do të fitojë BDI në nivel të shtetit”, tha Taravari.

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button