fbpx

Bakiu i BESËS dhe Ekrem Alija i Aleancës së bashku në takime me banorët e Sarajit (FOTO)

Kandidati i Lëvizjes BESA për komunën e Sarajit, Bashkim Bakiu së bashku me kandidatin e Aleancës për Shqiptarët, Ekrem Alija kanë vazhduar takimet me qytetarët e Sarajit duke prezantuar programin e tyre për banorët e Sarajit, njofton TV Shenja.

Pas nënshkrimit të marrëveshjes mes BESËS dhe Aleancës, aktivistë të dyja partive janë vazhdimisht në teren dhe po zhvillojnë takime me banorët e Sarajit.

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button