fbpx

Kalimash, makina përfshihet në flakë

Për pak minuta  është ndërprerë lëvizja e automjeteve në tunelin e Kalimashit, ndërsa janë parë dhe disa shtëllunga tymi.

Shkak për këtë situatë është bërë një defekt teknik i një makine, e cila po lëvizte në dalje të tunelit në drejtim të qytetit të  Kukësit.

Policia dhe shërbimi i zjarrfikëseve janë nisur menjëherë drejt vendngjarjes, ndërsa fatmirësisht nuk ka pasoja në jetë njerëzish. Vijon puna për zbardhjen e rrethanave të  ngjarjes

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button