Momenti emocionues kur Seldi i vë unazën e fejesës Mimozës (VIDEO)

Këngëtarja Mimoza Shkodra dhe këngëtari Seldi Qalliu, janë fejuar mbrëmë.

Fillimisht ajo kishte publikuar një fotografi ku shihen unazat e tyre, ndërkaq tani ka publikuar edhe video.

Teksa Seldi i vë në gisht unazën e fejesës, në sfond dëgjohet kënga “I Will Always Love You” nga Whitney Houston.

Jeta ime ❤️ @seldi__qalliu

A post shared by MimozaShkodra (@mimozashkodra) on

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button