fbpx

Kjo është ngjyra më ‘in’ e flokëve për këtë sezon (FOTO)

Për të gjithë vajzat, që mendojnë se me ardhjen e stinës së dimrit ka ardhur koha për të errësuar ngjyrën e flokëve, e kanë shumë gabim, shkruan Revista Class.

Ngjyra më “in” këtë sezon nuk është as bjondja platin dhe as e zeza me reflekset e saj, por ngjyra karamel. E ngrohtë dhe e rehatshme. Kafe, kafe krem, karamel, por edhe në nuancat e biondes, perfektja për këtë stinë. Bëhuni njësh me natyrën.

Cfarë prisni? Lini sa më shpejt takim me parkieren tuaj për rifreskuar look-un tuaj. Ndoshta për brunet është paksa e vështirë për t’u arritur një ngjyrë e tillë, për biondet është shumë herë më e lehtë. Gjithsesi ia vlen të rrezikoni sado pak…apo jo?

Ne po ju sjellim disa modele që shpresojmë që t’ju frymëzojnë…

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button