fbpx

Ja çfarë tha pas votimit, kryetari i PDSH-së Menduh Thaçi (VIDEO)

“Mendoj se më në fund do të arrijmë të kemi zgjedhje korrekte dhe demokratike”, kështu u shpreh shkurt, kryetari i PDSH-së, Menduh Thaçi pasi sot votoi me familjen e tij në Tetovë, raporton Portalb.mk.

cats

“Për dallim prej herëve tjera, mënoj se do të kemi zgjedhje, në një atmosferë tjetër, e cila është një sinjal i mirë. Ne kemi shpresa në një rezultat shumë të mirë”, tha Thaçi.

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button