fbpx

Shënohet incidenti i parë në komunën e Çairit, reagon policia

Votimi në Komunën e Çairit ka filluar në kohë dhe pa probleme. Por vetëm dy orë më pas, rreth orës nëntë ka ndodhur incidenti i parë në këto zgjedhje lokale,  ku dy persona janë përleshur fizikisht mes tyre për arsye akoma të paqarta. Të dy personat janëshoqëruar menjëherë  ne polici. Momentalish procesi po vazhdon i qetë, përcjell Alsat M.

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button