fbpx

Lajm fantastik për Real Madridin, ja kur do të kthehet Benzema

Skuadra e Real Madridit ka pranuar një lajm të madh ditën e sotme.

Sulmuesi francez, Karim Benzema ka tejkaluar lëndimin e tij i cili e mbajti atë largë fushave për 3 javë, shkruan Sovrani.info

Benzema do të fillojë të trajnohet me skuadrën e Realit dhe do të jetë i gatshëm për ndeshjen e ardhshme që skuadra e Zidane e zhvillon kundër Getafes.

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button