fbpx

Bruno sjell këngën e re “A më do” (VIDEO)

Këngëtari i njohur Bruno ka publikuar këngën e tij më të re me titll “A më do”.

Kënga e re është produkt i “Threedots” dhe muzikën si dhe tekstin e ka realizuar vetë Bruno në bashkëpunim me Flori Mumajesin.

Në videoklipin e realizuar nga “Imagine Films” shihet edhe aktorja Arta Nitaj që u bë e njohur me rolin e “Xhesikës” në “O Sa Mirë”, përcjell Koha.net.

Tags

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close