fbpx

PSG shet tre super yje në janar (FOTO)

Paris Saint-Germain ka nxjerrë në shitje tre futbollistë të njohur.

Paris Saint-Germain bëhet gati për tri shitje të mëdha gjatë afatit kalimtar të janarit.

“The Sun” shkruan se Angel Di Maria, Julian Draxler dhe Lucas Moura janë në listën e largimeve nga klubi i pasur francez.

Di Maria dhe Draxler kanë zgjuar interesim nga shumë klube të njohura evropiane, përcjell “Lajmi.net”.

Kurse, Moura po ashtu mund të gjejë angazhim të ri në janar.

Tags

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close