fbpx

Evakuohet një plazh në Los Anxhelos pas kërcënimit me bombë (FOTO+VIDEO)

Santa Monica Pier në Los Anxhelos u evakuua dhe u mbyll përkohësisht të hënën pasi policia mori dy kërcënime me bombë, transmeton Sovrani.info. Zyrtarët thanë se një telefonatë erdhi nga zona Hawthorne rreth orës 12.30. Një tjetër u prit nga qyteti aty pranë Culver.

Platforma, plazhi dhe bizneset përreth u evakuuan si një masë paraprake, konfirmoi Policia Santa Monica.

bomb-1

bomb

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close