fbpx

E pabesueshme, kapin ngjalat përmes tubave të ujit (Video)

Shumë njerëz në Kamboxhë pëlqejnë të hanë ngjala dhe ka shumë mënyra për t’i kapur ato, transmeton lajmi.net.

Ja që ka njerëz që përdorin idetë e tyre të zgjuara për të krijuar kurthe.

Një djalosh ka krijuar vrimë të thellë nëpërmjet tubit të ujit duke përdorur peshk të ngordhur si karrem.

Shikoni videon më poshtë.

Tags

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close