fbpx

ZYRTARE: Ndërpritet përfundimisht ndeshja Kroaci – Kosovë (FOTO)

Është ndërprerë ndeshja mes Kroacisë dhe Kosovës në minutën e 23’, shkaku i kushteve të papërshtatshme pas reshjeve të mëdha të shiut që po bien në Zagreb
Gjyqtari ka dërguar të dy skuadrat në zhveshtore për një pauzë 10 minuta, për të vendosur përfundishmisht pastaj.

Rezultati momental i ndeshjes është i barabartë 0-0./Lajmi.net/

 

Tags

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close