fbpx

Si te përgatisim pita, tortilla, durum, sufllaqe (Video)

Keni mësuar detajisht përgatitjen e ushqimeve të ndryshme?

Të këndshme për t’u parë dhe shumë të shijshme për t’i ngrënë, ju mund të mësoheni në videon më poshtë për përgatitjen e këtij ushqimi, shkruan lajmi.net.

Kushtoni kohën tuaj mësimit të përgatitjes së ushqimeve. Padyshim se në kohë ‘të vështira’ gjithçka e mësuar do të ju del si ndihmë e madhe.

Tags

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close