fbpx

Këto janë 10 këngët më të klikuara të kësaj vere (Video)

Vera që po lëmë pas ka qenë e mbushur përplot me projekte të reja muzikore, disa single e shumë prej tyre edhe bashkëpunime.
Ekipi i emisionit Mirage ka përgatitur një storie përmes të cilës ka renditur top 10 këngët më të dëgjuara të kësaj vere.

Renditja është bërë bazuar në numrin  e klikimeve që këngët kanë marrë, duke u renditur prej 10 deri në numrin 1.

Në videon e mëposhtme mund të mësoni se cilat janë 10 këngët më të klikuara të kësaj vere dhe kush kryeson listën.

Tags

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close