fbpx

Ndalohet nga policia Wayne Rooney

Wayne Rooney është ndaluar mbrëmjen e së enjtes nga policia angleze për drejtim mjeti në gjendje të dehur, shkruan Top Channel.

Ndalimi i sulmuesit të famshëm ka ndodhur në zonën Cheshire, aty ku jeton lojtari i Evertonit dhe ish-kapiteni i Anglisë.

31-vjeçari njoftoi javën e kaluar tërheqjen nga kombëtarja pas 53 golave të shënuar në 119 ndeshje.

Gjatë merkatos së kësaj vere, Rooney u kthye te Evertoni pas një aventure të gjatë me Manchester United.

Tags

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close