fbpx

Veten time të ma gjeje…

“Nuk gjeja dot vetëveten, ndaj prita
U luta dhe prita
Që veten time të ma gjeje ti.”

Tags

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close