fbpx

Ja çfarë sëmundjesh lehtëson lakra

Nëse keni dhimbje koke ose në kurriz, kjo nuk do të thotë se duhet menjëherë të merrni barna.

Për largimin e problemeve të lehta, ekspertët e medicinës alternative rekomandojnë marrjen e ushqimeve me veti shëruese, transmeton Gazeta Shendeti.

Lakra e freskët është një “preparat” natyral kundër dhimbjes së kokës.

Vendosni disa gjethe lakre në furrë. Lini aty të ngrohen dhe të zbuten, dhe me to mbështilleni kokën tri herë në ditë, derisa dhembja të mos kalojë.

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button