fbpx

Braktiset nga familja, 17-vjeçarja lind e vetme në mes të rrugës (VIDEO)

Një 17-vjeçare, e cila u braktis nga familja e saj pasi mbeti shtatzënë, ka lindur në mes të rrugës.

Pamjet që po tronditin botën janë publikuar nga mediat lokale indiane, transmeton Syri.net.

Vajza lindi në rrugët e qytetit indian të Jharkhand.  E mitura thuhet se ka qenë më pak se 100 metra larg qendrës shëndetësore.

Një video e botuar në internet tregon vogëlushen me fëmijën e saj në rrugë, ndërsa automjetet dhe motoçikletat kalojnë pa e kthyer kokën.

I porsalinduri, të cilit ende nuk i është prerë kordoni i kërthizës, është fotografuar duke qarë .

E vogla shihet duke mbështjellë foshnjën me fustanin e saj./SYRI.net/

Tags

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close