fbpx

Një banor i Ohrit është gjetur pa shenja jete në shtëpinë e tij

Gjashtëdhjetë e dyvjeçari S.P. mbrëmë në ora 22:50 është gjetur i vdekur në shtëpinë e tij në fshatin Podmolje në Ohër.

Siç informoi sot MPB-ja, trupin e tij të pajetë me plagë në qafë, e ka gjetur djali i tij G.P. (40).

Ekspertizë në vendin e ngjarjes kanë kryer prokurori publik dhe ekipi i SPB-Ohër. Me urdhër të prokurorit publik, trupi i të ndjerit është dërguar për autopsi.

Tags

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close