fbpx

Policia arreston ish deputetin e PS

Policia e Elbasanit ka shoqëruar këtë të premte në komisariat ish deputetin e Partisë Socialiste të këtij qarku, Hamit Kostën.

Shkak i arrestimit nga ana e uniformave blu ka qenë një denoncim i bërë në drejtim të ish deputetit.
Denoncuesja është ish- bashkëshortja e Hamit Kostës.

Sipas informacioneve paraprake Kosta dhe ish bashkëshortja kanë patur një konflikt të ashpër dhe si pasojë e sherrit, ish- gruaja e tij e ka denoncuar në polici.

Tags

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close