fbpx

Shefi i UEFA-s arrin në Prishtinë (FOTO)

Ka mbërritur në presidenti i UEFA-s, Aleksander Ceferin.

Në aeroportin Ndërkombëtar të Prishtinës, atë e ka pritur kreu i FFK-së, Fadil Vokrri me bashkëpunëtorë.

Ceferin do të ketë takime edhe me zyrtarë të qeverisë.

Presidenti i UEFA-s do të vizitojë stadiumin e Prishtinës dhe krejt në fund do të ketë një konferencë për media që do të mbahet në zyrat e FFK-së.

Tags

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close