fbpx

Sir Alex Fergusoni e fillon ditën në Çarshinë e Vjetër të Shkupit (FOTO)

Shkupi këtyre ditëve është kryeqendra botërore e futbollit, në kryeqytetin tonë po qëndrojnë yje të futbollit botërorë, ndërsa një prej tyre është edhe Sir Alex Ferguson.

Menaxheri legjendar i Manchester United-it, i cili tani është pjesë e kryesisë së klubit anglez. Ai mëngjesin e sotëm e ka shfrytëzuar për të parë bukuritë e Shkupit, duke zgjedhur perlën e qytetit Çarshinë e Vjetër të Shkupit.

Gjigandët e futbollit evropian, Real Madridit dhe Manchester United, sonte në orën 20:45 do të përballen mes tyre për një tjetër trofe të madh, atë të Super Kupës së UEFA-s. /Portalb.mk/

Sir Alex Ferguson në Çarshi të vjetër të Shkupit 1

Sir Alex Ferguson në Çarshi të vjetër të Shkupit 3

Sir Alex Ferguson në Çarshi të vjetër të Shkupit 2

Tags

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close