fbpx

Gjatësia e këtyre personazheve të njohur do ju çudisë… #FOTO

Të gjithë e dimë që televizioni ndryshon aparencën tonë. Ai mund të bëjë një aktor gjigand të duket aq i vogël, ndërsa një aktor të shkurtër e bën shumë të gjatë. Por a keni qenë ndonjëherë kurioz të dini gjatësinë e personazheve të njohur botërorë? Disa na shfaqen gjigand, ndërsa disa të tjerë të shkurtër, por kjo është gjatësia e tyre e vërtet, shkruan Class.

Gwendoline Christie dhe Chris Hemsworth

Maria Sharapova dhe Ashton Kutcher

Uma Thurman dhe Leonardo DiCaprio

Brooke Shields dhe Miles Teller

Sigourney Weaver dhe Chris Evans

Taylor Swift dhe Brad Pitt

Michelle Obama dhe Orlando Bloom

Tilda Swinton dhe George Clooney

Lily Cole dhe Jude Law

Zendaya dhe Jason Statham

Julia Roberts dhe Johnny Depp

Liv Tyler dhe Colin Farrell

Kate Middleton dhe Tom Felton

Jennifer Lawrence dhe Tom Hardy

Rihanna dhe Kit Harington

Angelina Jolie dhe Zac Efron

Katy Perry dhe Tom Holland

Keira Knightley dhe Tim Roth

Adele dhe James McAvoy

Beyoncé dhe Dave Franco

Aishwarya Rai dhe Dominic Monaghan

Emma Stone dhe Elijah Wood

Selena Gomez dhe Daniel Radcliffe

Emma Watson dhe Bruno Mars

 

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button