fbpx

Qeni që ngjan me Donald Trump (FOTO)

Mr. Griff është një qen që ka fituar mbi 9000 ndjekës në Instagram falë ngjashmërisë që ka me Presidentin amerikan, Donald Trump, shkruan Top Channel.

Pronarja e këtij qeni, 23-vjeçarja Steph Rounds, e cila banon në Nju Jork, ka dy vite që i modelin flokët qenushit dhe i poston foton nëpër rrjete sociale.

“Është shumë për të qeshur. Duket me të vërtetë si Donald Trump. I ka flokët njësoj dhe mimikën e fytyrës njësoj”, thotë Steph.

“Njerëzit më thonë që jam e çmendur, por mezi presin të shikojnë foton e radhës të qenit tim”, shton e reja amerikane.

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button