fbpx

Messi bën tatuazh të veçantë menjëherë pas dasmës (FOTO)

Argjentinasi menjëherë pas dasmës me Antonellan, ka bërë tatuazh në dorë datën e martesës.

30.06.2017 në numrat romak është tatuazhi i ri i Messit dhe Antonellas.

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button