Era nuk është më bjonde!

Strefie është një nga bjondet më të bukura shqiptare, që sa herë flasim për stil, nuk mund të lëmë pa përmendur emrin e saj. Rebele, e guximshme, e padyshim eksperimentuese, Era nuk është dukur kurrë monoton në veshje apo përzgjedhjen e pamjes së jashtme. Këtë herë, pothuajse nuk e kemi njohur aspak, pasi siç deklaron dhe ajo vetë: “Është zyrtare. Jam me të errtën tani”, përcjell Bordo.al. 

Ka qenë ky komenti i këngëtares, poshtë fotos më të fundit të publikuar në Instagram. Me një veshje krejt xhins, ku pantallonat e gjera spikasin më shumë, e me syzet e vogla të stilit Kylie apo Kendall Jenner, ajo çka shihet nuk mund të kombinohej më mirë se me flokët e zeza. E kemi parë të eksperimentojë me ngjyrën rozë, blu, teksa të qenurit brune e kishte provuar shpesh me paruke të këtij lloji. Pak ndryshim nuk i bën keq askujt, apo jo?

Era-Istrefi-1

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button