Çfarë i ndodhi Ronaldos nga Vidal në ndeshjen Kili – Portugalia? (FOTO)

Arturo Vidal ka qenë shumë i zemëruar me mediat italiane, të cilat kishin shkruar se ai e ka quajtur mendjemadh Cristiano Ronaldon.

“Unë kurrë nuk e kam thënë atë gënjeshtër që është thënë në media. Unë kurrë nuk e kam quajtur Ronaldon mendjemadh, unë i jam mirënjohës atij dhe ka gjithë respektin që meriton”, tha Vidal pas ndeshjes me Portugalinë, ku siguruan Kupën e Konfederatave.

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button