fbpx

Eni Koçi sjell superhitin e verës (VIDEO)

Këngëtarja e njohur Eni Koçi ka lançuar këngën e saj më të re në bashkëpunim me Blake.

Kënga mban titullin hold up dhe është e shoqëruar me një videoklip shumë veror.

Protagonist të klipit janë vetë Eni dhe Blake, madje duket se kjo përbën avantazh.

Që në minutat e para të publikmit këngëtarja ka marrë shumë komente positive nga kolegët si edhe shumë komplimenta për look-un nga fansat.

Eni shfaqet në super formë, e kuruar dhe me forma trupore për t’u patur zili.

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button