fbpx

Zyrtare: Balotelli mbetet te Nice

Ish-sulmuesi i Liverpoolit dhe Manchester Cityt, Mario Balotelli, ka vazhduar kontratën e tij te Nice në Francë edhe për një sezon.

Ylli italian po kërkohej me ngulm nga Dortmundi, por ka vendosur të qëndrojë te klubi ku ka rigjetur formën e tij.

Sezonin e shkuar, 26-vjeçari realizoi 17 gola në 28 ndeshje.

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button