Capital T dhe Mixey sjellin këngën ‘Hatixhe’ (VIDEO)

Muzika është realizuar nga Mixey, ndërsa teksti është shkruar nga vetë reperi Capital T, shkruan KultPlus.

Reperi i njohur shqiptar Capital T sapo ka lansuar këngën e tij më të re të titulluar “Hatixhe”. Kjo këngë vjen në bashkëpunim me Muxey.

Muzika është realizuar nga Mixey, teksti është shkruar nga vetë reperi Capital T, ndërsa video nga MaxProduction.

Për veshjet e tyre është përkujdesur studion Look at me nga Lena Hoxha.

 

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button