fbpx

Kolona të mëdha në vendkalimin kufitar Bogorodicë

Në vendkalimin kufitar “Bogorodica” për hyrje në Greqi pritet me orë të tëra. Vikendi i zgjatur, moti i nxehtë dhe vet sezoni veror janë arsye që shumë qytetarë të Maqedonisë dhe Serbisë janë duke udhëtuar drejt shtetit fqinjë Greqisë për të shijuar ndonjë nga plazhet.

Në vendkalimin kufitar janë formuar kolona të mëdha me automjete të cilat po presin hyrje në Greqi.

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button