fbpx

Xhaka i propozon martesë të dashurës

Granit Xhaka i ka propozuar martesë të fejuarës së tij Leonita Lekajt.

Momente nga propozimi Graniti i ka publikuar në Instagram, duke shkruar “Ajo tha ‘PO’. Një top i artë është mrekulli, një grua e artë është parajsë! Zonja dhe Zoti Xhaka”.

Graniti dhe Leonita janë fejuar zyrtarisht prej më se një viti dhe duket se dashuria e tyre është forcuar edhe më shumë.

Xhaka1498135990

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button